ZIJKUIP VOOR ROYAL ENFIELD INTERCEPTOR 650 TWIN EURO 4

ZIJKUIP voor Royal Enfield INTERCEPTOR 650 TWIN EURO 4
(1)
(1)  587658/D
CLIP NUT M5
(10)
(10)  1030067/C
INTERCEPTOR LH SIDE PANEL ASSEMBLY
(11)
(11)  1030077/D
DECAL, LOGO, INTECEPTOR, LH
(12)
(12)  148397/E
GROMMET, BAYONET, 22X8X7
(13)
(13)  148396/B
SCREW, SELF TAPPER, T20 TORX PLUS
(14)
(14)  521112/B
GROMMET, SIDE PANEL
(15)
(15)  148409/E
COVER, THROTTLE BODY
(2)
(2)  148395/D
GROMMET, SIDEPANEL, LOCK
(3)
(3)  148477/B
WASHER, 4.5X12X1
(4)
(4)  1030065/C
INTERCEPTOR RH SIDE PANEL ASSEMBLY
(5)
(5)  1030078/D
DECAL, LOGO, INTECEPTOR, RH
(6)
(6)  148392/D
BOOT, BODYWORK
(7)
(7)  148070/C
BRACKET, SIDE PANEL, LH
(8)
(8)  570300/C
HEX SOCKET BUTTON HEAD SCREW, M5 X 12
(9)
(9)  148386/F
BRACKET, SIDE PANEL, RH
Onderdeelnummer Produkt
# 1
587658/D
CLIP NUT M5
# 10
1030067/C
INTERCEPTOR LH SIDE PANEL ASSEMBLY
# 11
1030077/D
DECAL, LOGO, INTECEPTOR, LH
# 12
148397/E
GROMMET, BAYONET, 22X8X7
# 13
148396/B
SCREW, SELF TAPPER, T20 TORX PLUS
# 14
521112/B
GROMMET, SIDE PANEL
# 15
148409/E
COVER, THROTTLE BODY
# 2
148395/D
GROMMET, SIDEPANEL, LOCK
Contact
# 3
148477/B
WASHER, 4.5X12X1
# 4
1030065/C
INTERCEPTOR RH SIDE PANEL ASSEMBLY
# 5
1030078/D
DECAL, LOGO, INTECEPTOR, RH
# 6
148392/D
BOOT, BODYWORK
# 7
148070/C
BRACKET, SIDE PANEL, LH
# 8
570300/C
HEX SOCKET BUTTON HEAD SCREW, M5 X 12
# 9
148386/F
BRACKET, SIDE PANEL, RH
Hier vindt u alle onderdelen met betrekking tot de ZIJKUIP van de INTERCEPTOR 650 TWIN EURO 4 van uw INTERCEPTOR. Dit zijn allemaal originele onderdelen om ervoor te zorgen u de beste mogelijke reparatie die zal duren.
Originele onderdelen voor Royal Enfield INTERCEPTOR 650 TWIN EURO 4
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...