KLEPPENDEKSEL VOOR ROYAL ENFIELD HIMALAYAN 410 EURO 4

KLEPPENDEKSEL voor Royal Enfield HIMALAYAN 410 EURO 4
(1)
(1)  574554/C
COVER - TAPPET INLET
(10)
(10)  574556/A
O RING - TAPPET
(11)
(11)  574366/C
HEX FLANGE BOLT - M6 X 40
(12)
(12)  574184/C
NUT - TAPPET ADJUSTING
(13)
(13)  574183/A
SCREWS TAPPET ADJUSTING
(14)
(14)  574182/C
ARM COMP VALVE ROCKER
(15)
(15)  574185/D
SHAFT VALVE ROCKER ARM
(16)
(16)  144846/A
COPPER WASHER
(17)
(17)  574186/E
PLUG - ROCKER SHAFT
(18)
(18)  574671/A
HEX FLANGE BOLT - M6 X 45
(2)
(2)  574032/C
HEX FLANGE BOLT-M6 X 21
(3)
(3)  574189/A
O-RING - CAMSHAFT HOLE
(4)
(4)  574188/B
PLUG - CAMSHAFT HOLE
(5)
(5)  574190/B
FLANGED HEXOGANAL BOLT M6X1 X 16
(6)
(6)  574196/C
HEX FLANGE BOLT - M6 X 55
(6a)
(6a)  574673/A
HEX FLANGE BOLT - M6 X 55
(7)
(7)  574195/C
HEX FLANGE BOLT - M6 X 60
(8)
(8)  574197/B
GASKET WASHER – 6.2 X 14 X 1
(9)
(9)  574555/C
COVER - TAPPET EXHAUST
(A1)
(A1)  888446
O-RINGS & WASHERS KIT - CYLINDER HEAD COVER
(A2)
(A2)  888447
ADJUSTER SCREWS & NUTS KIT - TAPPET
(A3)
(A3)  888448
PLUG & WASHER KIT - ROCKER SHAFT
(A4)
(A4)  888449
SCREWS KIT - CYLINDER HEAD COVER
Onderdeelnummer Produkt
# 1
574554/C
COVER - TAPPET INLET Contact
# 10
574556/A
O RING - TAPPET
# 11
574366/C
HEX FLANGE BOLT - M6 X 40 Contact
# 12
574184/C
NUT - TAPPET ADJUSTING
# 13
574183/A
SCREWS TAPPET ADJUSTING
# 14
574182/C
ARM COMP VALVE ROCKER Contact
# 15
574185/D
SHAFT VALVE ROCKER ARM Contact
# 16
144846/A
COPPER WASHER
# 17
574186/E
PLUG - ROCKER SHAFT
# 18
574671/A
HEX FLANGE BOLT - M6 X 45 Contact
# 2
574032/C
HEX FLANGE BOLT-M6 X 21 Contact
# 3
574189/A
O-RING - CAMSHAFT HOLE
# 4
574188/B
PLUG - CAMSHAFT HOLE
# 5
574190/B
FLANGED HEXOGANAL BOLT M6X1 X 16
# 6
574196/C
HEX FLANGE BOLT - M6 X 55
# 6a
574673/A
HEX FLANGE BOLT - M6 X 55 Contact
# 7
574195/C
HEX FLANGE BOLT - M6 X 60 Contact
# 8
574197/B
GASKET WASHER – 6.2 X 14 X 1 Contact
# 9
574555/C
COVER - TAPPET EXHAUST Contact
# A1
888446
O-RINGS & WASHERS KIT - CYLINDER HEAD COVER Contact
# A2
888447
ADJUSTER SCREWS & NUTS KIT - TAPPET Contact
# A3
888448
PLUG & WASHER KIT - ROCKER SHAFT Contact
# A4
888449
SCREWS KIT - CYLINDER HEAD COVER Contact
Markeer de onderdelen en selecteer de aantallen die u nodig heeft in de afbeelding of de onderdelenlijst en voeg deze direct toe aan uw winkelmandje.

Wees voorzichtig om de juiste hoeveelheid te kiezen die u toevoegt aan uw winkelwagen.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...