CILINDERKOP VOOR ROYAL ENFIELD HIMALAYAN 410 EURO 4

CILINDERKOP voor Royal Enfield HIMALAYAN 410 EURO 4
(1)
(1)  KLH00001
BS IV CYLINDER HEAD ASSY KIT
(10)
(10)  574158/A
SPARK PLUG
(11)
(11)  574155/B
BOLT CYLINDER HEAD M10 X 170
(12)
(12)  574156/B
W ASHER CYL HEAD BOLT
(13)
(13)  574546/C
COVER- CAM CENTER
(14)
(14)  574190/B
FLANGED HEXOGANAL BOLT M6X1 X 16
(15)
(15)  574041/C
HEX FLANGED BOLT M6 X 1 X 30
(15a)
(15a)  144636/A
WASHER
(16)
(16)  574145/D
VALVE EXHAUST
(17)
(17)  574144/C
VALVE INLET
(18)
(18)  586005/A
FLANGED HEX NUT M8
(19)
(19)  573931/B
STUD EXHAUST
(2)
(2)  574187/B
HOLLOW DOWEL (OD 9 X12), COVER CYLINDER
(20)
(20)  574425/B
DAMPER PAD - CYLINDER HEAD FRONT
(21)
(21)  574340/B
DAMPER PAD RH - CYLINDER HEAD
(22)
(22)  574424/B
DAMPER PAD - CYLINDER HEAD BACK
(23)
(23)  574379/B
DAMPER PAD LH - CYLINDER HEAD
(3)
(3)  574146/B
SEAT VALVE SPRING
(4)
(4)  574147/A
SEAL VALVE STEM - INTAKE
(5)
(5)  572640/A
VALVE STEM SEAL EXHAUST
(6)
(6)  574148/B
SPRING VALVE INNER
(7)
(7)  574149/B
SPRING VALVE OUTER
(8)
(8)  574150/B
RETAINER VALVE SPRING
(9)
(9)  574151/B
COTTER VALVE
(A1)
(A1)  888450
VALVES, SEALS & COTTERS KIT - CYLINDER HEAD
(A2)
(A2)  888451
VALVE SPRINGS & RETAINERS KIT
(A3)
(A3)  888453
EXHAUST PIPE FIXING STUDS & NUTS KIT
(A4)
(A4)  888454
DAMPER PAD KIT - CYLINDER HEAD & BARREL
(A5)
(A5)  888455
BOLTS & W ASHERS KIT - CYLINDER HEAD
Onderdeelnummer Produkt
# 1
KLH00001
BS IV CYLINDER HEAD ASSY KIT
# 10
574158/A
SPARK PLUG
# 11
574155/B
BOLT CYLINDER HEAD M10 X 170
# 12
574156/B
W ASHER CYL HEAD BOLT
# 13
574546/C
COVER- CAM CENTER Contact
# 14
574190/B
FLANGED HEXOGANAL BOLT M6X1 X 16
# 15
574041/C
HEX FLANGED BOLT M6 X 1 X 30
# 15a
144636/A
WASHER
# 16
574145/D
VALVE EXHAUST
# 17
574144/C
VALVE INLET
# 18
586005/A
FLANGED HEX NUT M8
# 19
573931/B
STUD EXHAUST Contact
# 2
574187/B
HOLLOW DOWEL (OD 9 X12), COVER CYLINDER Contact
# 20
574425/B
DAMPER PAD - CYLINDER HEAD FRONT Contact
# 21
574340/B
DAMPER PAD RH - CYLINDER HEAD Contact
# 22
574424/B
DAMPER PAD - CYLINDER HEAD BACK Contact
# 23
574379/B
DAMPER PAD LH - CYLINDER HEAD Contact
# 3
574146/B
SEAT VALVE SPRING Contact
# 4
574147/A
SEAL VALVE STEM - INTAKE
# 5
572640/A
VALVE STEM SEAL EXHAUST
# 6
574148/B
SPRING VALVE INNER Contact
# 7
574149/B
SPRING VALVE OUTER Contact
# 8
574150/B
RETAINER VALVE SPRING Contact
# 9
574151/B
COTTER VALVE
# A1
888450
VALVES, SEALS & COTTERS KIT - CYLINDER HEAD Contact
# A2
888451
VALVE SPRINGS & RETAINERS KIT Contact
# A3
888453
EXHAUST PIPE FIXING STUDS & NUTS KIT Contact
# A4
888454
DAMPER PAD KIT - CYLINDER HEAD & BARREL Contact
# A5
888455
BOLTS & W ASHERS KIT - CYLINDER HEAD Contact
Markeer de onderdelen en selecteer de aantallen die u nodig heeft in de afbeelding of de onderdelenlijst en voeg deze direct toe aan uw winkelmandje.

Wees voorzichtig om de juiste hoeveelheid te kiezen die u toevoegt aan uw winkelwagen.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...