CARTERDELEN ONDERDELEN RECHTS VOOR ROYAL ENFIELD HIMALAYAN 410 EURO 4

CARTERDELEN ONDERDELEN RECHTS voor Royal Enfield HIMALAYAN 410 EURO 4
(1)
(1)  574311/A
CIRCLIP OIL PUMP SHAFT
(10)
(10)  574262/B
CIRCLIP 17 X 1, KICK IDLE GEAR.
(11)
(11)  574257/C
W ASHER - 17 X 28 X 1, DRIVE SHAFT THRUST
(12)
(12)  574500/A
SPACER DRIVE SHAFT
(13)
(13)  574035/B
HOLLOW DOWEL (OD13X18), COVER-RH
(14)
(14)  574051/A
BEARING - 6304, COUNTER SHAFT RH
(15)
(15)  574052/A
BEARING - 6203, DRIVE SHAFT RH
(16)
(16)  574050/A
BEARING - 6306, CRANKSHAFT RH
(17)
(17)  574005/A
BEARING - 6204, CRANK BALANCER
(18)
(18)  574055/A
OIL JET
(19)
(19)  574017/A
O-RING - 4 X 1.2, OIL JET
(2)
(2)  574065/C
WASHER 8 X 16 X 0.5 OIL PUMP SPROCKET
(20)
(20)  144846/A
COPPER WASHER
(21)
(21)  574066/C
PLUG, OIL CHECK– M14 X 12
(22)
(22)  574607/B
SPROCKET – OIL PUMP DRIVE
(23)
(23)  574609/A
CHAIN OIL PUMP
(24)
(24)  574608/B
SPROCKET – OIL PUMP DRIVEN
(3)
(3)  574041/C
HEX FLANGED BOLT M6 X 1 X 30
(4)
(4)  574056/C
PUMP ASSY, OIL
(5)
(5)  574057/A
GASKET
(6)
(6)  574070/B
STOPPER, GEAR SHIFT ARM
(7)
(7)  574053/B
BEARING -#16005, GEAR SHIFT DRUM RH
(8)
(8)  574018/B
HEX SOCKET HEAD SCREW M6 X 12
(9)
(9)  574009/B
RETAINER, COUNTER SHAFT BEARING
(A1)
(A1)  574268/E
CLUTCH ASSEMBLY
Onderdeelnummer Produkt
# 1
574311/A
CIRCLIP OIL PUMP SHAFT
# 10
574262/B
CIRCLIP 17 X 1, KICK IDLE GEAR. Contact
# 11
574257/C
W ASHER - 17 X 28 X 1, DRIVE SHAFT THRUST
# 12
574500/A
SPACER DRIVE SHAFT Contact
# 13
574035/B
HOLLOW DOWEL (OD13X18), COVER-RH Contact
# 14
574051/A
BEARING - 6304, COUNTER SHAFT RH
# 15
574052/A
BEARING - 6203, DRIVE SHAFT RH
# 16
574050/A
BEARING - 6306, CRANKSHAFT RH
# 17
574005/A
BEARING - 6204, CRANK BALANCER
# 18
574055/A
OIL JET
# 19
574017/A
O-RING - 4 X 1.2, OIL JET
# 2
574065/C
WASHER 8 X 16 X 0.5 OIL PUMP SPROCKET Contact
# 20
144846/A
COPPER WASHER
# 21
574066/C
PLUG, OIL CHECK– M14 X 12
# 22
574607/B
SPROCKET – OIL PUMP DRIVE Contact
# 23
574609/A
CHAIN OIL PUMP Contact
# 24
574608/B
SPROCKET – OIL PUMP DRIVEN Contact
# 3
574041/C
HEX FLANGED BOLT M6 X 1 X 30
# 4
574056/C
PUMP ASSY, OIL Contact
# 5
574057/A
GASKET
# 6
574070/B
STOPPER, GEAR SHIFT ARM Contact
# 7
574053/B
BEARING -#16005, GEAR SHIFT DRUM RH
# 8
574018/B
HEX SOCKET HEAD SCREW M6 X 12 Contact
# 9
574009/B
RETAINER, COUNTER SHAFT BEARING Contact
# A1
574268/E
CLUTCH ASSEMBLY
Markeer de onderdelen en selecteer de aantallen die u nodig heeft in de afbeelding of de onderdelenlijst en voeg deze direct toe aan uw winkelmandje.

Wees voorzichtig om de juiste hoeveelheid te kiezen die u toevoegt aan uw winkelwagen.
Wij gebruiken cookies op onze site om statistieken over bezoeken te verzamelen. Door te klikken op Ik accepteer of door verder te gaan op deze site accepteert u het gebruik van deze cookies. Meer informatie ...